KONST / Litografier / Färglitografi 13535479
nr 1353 5479
Lars Hillersberg
(1937-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 92/250,40x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:13:36
300 kr
350 kr
400 kr
Lars Hillersberg
Läs mer om Lars Hillersberg